Çelik Galvaniz Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri arasında güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden biri çelik galvaniz kepenk sistemleri olmuştur.

Güvenli ve şık çözümler

Dışarıdan mekan ya da işletmeye gelebilecek sert cisim, darbe gibi etkenlere karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Son dönemde artan toplumsal olaylar sonrasında olayların çok yaşandığı ve işlek sokak ve caddelerde yer alan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Artan toplumsal olaylar güvenlik önlemi gerekliliklerini maalesef arttırmaktadır. Galvaniz kepenkler bu bağlamda beklenilen güvenlik ve sağlamlığı sunmaktadır.

Çelik paletlerden üretilen otomatik galvaniz kepenk sistemleri “güvenlik” beklentisini karşılayacak en etkili koruma yöntemlerinden birisidir.

Çelik galvaniz kepenklerde sadece sağlamlık değil, şık görüntü ile estetiği yakalamak mümkündür. Hisar Otomatik Kapı’nın renk kataloğundan istenilen renk seçimi yapılabilir, pencereli ve penceresiz tasarımlarla güvenliğinizi sağlarken güzel bir görüntü de elde edebilirisiniz.

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisar.beyense.com

Adres: Yeşiloba Mahallesi, 46257 Sk Yetsan Sanayi Sitesi No:3/AD, Seyhan/Adana

[contact-form-7 id=”172″ title=”İletişim formu 1″]

Çelik Galvaniz Kepenkler Hakkında

Elektrik kesintilerinde sistem motorunun çalışmaması durumunda, kepenklerinizi “manuel” olarak da kapatıp, açabilirsiniz.

Mekanın kapı giriş ölçülerine göre fiyatlar (en-boy oranı) değişmekte olup, istediğiniz özelliklere uygun çalışmalar sağlanmaktadır.

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Mail: iletisim@hisar.beyense.com

Telefon: 0 322 4293334