Adana Çelik Kepenk Fiyatları - Hisar Otomatik Kapı & Kepenk Sistemleri

Çelik Galvaniz Kepenk

Kepenk Nedir?

 Kepenk nedir? Evleri, işyerlerini, üretim tesislerini, depoları dış etkilerden korumak amacı ile metal hammadde ile yapılan ve toplantığı zaman yukarı sarılan açık haliyle bütün kapatılması gereken noktalara görüşü ve geçişi engelleyen metal perdedir.

Genellikle Çelik Kepenk ve Alüminyum Kepenk olarak 2 tip yaygın kullanımı vardır.

Çelik Galvaniz Kepenk Nedir?

  Çelik Kepenk, çelikten yapılmış iş yerlerini depoları, depoları, üretim yerlerini ve dış etkilerden korunması istenen yerleri koruma amaçlı kullanılan yukarıda sarmal toplanma yeri olan çelik örtülere çelik kepenk denir.

 Çelik kepenklerin motorla çalışan ve buton veya uzaktan kumanda ile kontrol edilen sistemlere çelik otomatik kepenk sistemleri denir. Çelik otomatik kepenk sistemleri son derece güvenli ve güvenilir sistemlerdir.

Güvenli ve şık çözümler

Dışarıdan mekan ya da işletmeye gelebilecek sert cisim, darbe gibi etkenlere karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Son dönemde artan toplumsal olaylar sonrasında olayların çok yaşandığı ve işlek sokak ve caddelerde yer alan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Artan toplumsal olaylar güvenlik önlemi gerekliliklerini maalesef arttırmaktadır. Galvaniz kepenkler bu bağlamda beklenilen güvenlik ve sağlamlığı sunmaktadır.

Çelik paletlerden üretilen otomatik galvaniz kepenk sistemleri “güvenlik” beklentisini karşılayacak en etkili koruma yöntemlerinden birisidir.

Çelik  kepenklerde sadece sağlamlık değil, şık görüntü ile estetiği yakalamak mümkündür. Hisar Otomatik Kapı’nın renk kataloğundan istenilen renk seçimi yapılabilir, pencereli ve penceresiz tasarımlarla güvenliğinizi sağlarken güzel bir görüntü de elde edebilirisiniz.

Teklif almak için formu doldurabilirsiniz.

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

AdresSarıhamzalı mah. 47173 Sokak No 6D 1 7 Seyhan Adana

Çelik Galvaniz Kepenkler Hakkında

Elektrik kesintilerinde sistem motorunun çalışmaması durumunda, kepenklerinizi “manuel” olarak da kapatıp, açabilirsiniz.

Mekanın kapı giriş ölçülerine göre fiyatlar (en-boy oranı) değişmekte olup, istediğiniz özelliklere uygun çalışmalar sağlanmaktadır.

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

Telefon: 0 322 4293334

Mesaj Gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara