Adana Otomatik Kepenk ve Daraba - Hisar Otomatik Kapı

Adana Otomatik Kepenk, Daraba

Adana ve çevre illerde yüzlerce fabrika ve iş yerinde Hisar Otomatik Kepenk, Daraba sistemleri  kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza materyal kalitesi ve ustalıkla en uygun çözümü üretebilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin!

Otomatik Kepenk Adana (Elektrikli Kepenk Adana)

Elektrikli kepenk veya otomatik daraba gibi farklı isimlerle bilinen otomatik kepenk sistemleri, Adana ve çevre illerde Hisar Otomatik Kapı & Kepenk sistemleri güvencesiyle yüzlerce iş yerinin ve evin güvenliğini sağlıyor. Hisar otomatik kepenkler, Adana ve çevre illerde farklı sektörden birçok işletme ve özel konutun ihtiyacına yönelik üretilir. Otomatik kepenk nedir, otomatik kepenk fiyatlarını etkileyen faktörler neler, alüminyum kepenk ve çelik kepenk nerelerde kullanılır gibi birçok sorunun cevabı için sayfamızı inceleyin. Kepenk sistemleri fiyatları ve iş yerinize özel çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Kepenk (Elektrikli Kepenk, Daraba) Nedir?

Otomatik kepenkler iş yerlerinin ve evlerin güvenliğini sağlayan sistemlerdir. Sağlanan güvenlik, hırsızlığa karşı olduğu kadar zorlu hava koşulları için de geçerlidir. Büyük şehirler başta olmak üzere küçük şehirlerde dahi kepenksiz dükkan görme ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Eskiden manuel olarak elle açılıp kapanan kepenkler gelişen teknoloji sayesinde uzaktan kumandalı olarak açılıp kapanır, manuel açılamaz. Bu da hırsızlar için büyük oranda caydırıcılık sağlar. Elektrik kesintilerinde otomatik kepenklerin manuel olarak açılıp kapanmasını sağlayan özel bir sistem vardır. Eski kepenklerde olmayan bu teknolojik yeni sistemle güvenlik ve pratik kullanım maksimize edilmiştir. 

Otomatik daraba (elektrikli kepenk sistemleri) temelde bir motor yardımıyla şaft üzerine rulo şeklinde monte edilen paletlerin sarılması mantığına dayanır. Aşağı yukarı hareket sonucunda da kepenk sistemi açılır ve kapanır. Kumanda sistemi ile kolaylıkla kontrol edilebilen otomatik kepenk sistemleri, alüminyum ve çelik kepenk olarak farklılık gösterir.

Firma Kimliğine Uygun Renk Seçeneği

Hisar otomatik kepenkler istediğiniz renkte boyanabilir. Firma kimliğinize uygun, şık ve trend bir görünümle dükkan kepenklerinizi tasarlatabilirsiniz. 

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kullanım

Daraba, dayanıklı çelik ve metallerden üretildiği için hem darbelere hem de hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Temizliği kolaydır. Motorunun bakımı belli aralıklarla yapıldığı sürece uzun yıllar sorunsuz olarak çalışır. 

Isı Yalıtımı ile Gelen Enerji Tasarrufu

Isı yalıtımının sağlanmasında da dükkan kepenklerinin rolü büyüktür. Rüzgar, yağmur ve karın dükkana girmesinin engellenmesi elektrikli kepenklerle sağlanır.

Ücretsiz Montaj, Servis ve Bakım/Onarım Hizmeti

Elektrikli kepenk sistemlerinin bakımı periyodik olarak yapılmalıdır. Düzenli olarak bakımın yapılması darabanın ömrünü ve verimliliğini arttırır. Hisar Otomatik Kapı olarak Adana’daki otomatik kepenk sistemlerinin montajından bakım ve servisine kadar tüm aşamalarda biz sorumluyuz. Yenilenen ve devamlı olarak büyüyen ekibimizle dakik hizmet ve en iyi fiyat garantisi veriyoruz.

Çelik Kepenk mi Alüminyum Kepenk mi?

Otomatik daraba – elektrikli kepenk çeşitleri, ihtiyaca ve bütçeye göre belirlenir. Alüminyum kepenkler ekonomik ve pratik olmaları bakımından daha çok tercih edilirken çelik kepenkler banka ve AVM gibi güvenlik ihtiyacının daha fazla olduğu iş yerlerinde uygulanır.

Alüminyum kepenk fiyatları ve çeşitleri için tıklayın.

Çelik galvaniz kepenk fiyatları ve çeşitleri için tıklayın.

Adana Otomatik Kepenk, Daraba Uygulamalarımız

Hisar Otomatik Kepenk sistemlerimiz Adana ve çevre illerde farklı sektörden birçok iş yeri, dükkan ve fabrikada uygulanıyor. Örnekleri inceleyip Adana otomatik kepenk fiyatlarımızı öğrenmek ve size özel üretim yapmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Arıza Tamiri & Bakım

Arıza tamiri ve bakım işlemlerinizde teknik destek için bizimle iletişime geçin

Keşif Ekibi

Keşif ekibimiz sizin için çalışma yapılacak alana gelerek ihtiyaç duyulan ürün standartlarını belirlesin.

Özel Fiyatlar

Talebinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün imalatı için özel fiyatlar!

Delikli Otomatik Kepenk

İsteğe bağlı olarak otomatik kepenklerde pencereler, kısmi ya da tamamen delikli uygulamalar yapılabilir. Delikli otomatik darabalar dışarının ve içerinin izlenmesini, güneşin içeriye girmesini sağladığı için kullanışlıdır.

 

Uzaktan Kumandalı Kepenk

Hisar uzaktan kumandalı otomatik kepenkler tek bir tuşla uzaktan kepenk sistemini kolayca açıp kapamanızı sağlar. Hem alüminyum hem çelik kepenklere uygulanabilir. Elektrik kesintisi durumunda manuel olarak elektronik kepenk sistemini açıp kapatabilirsiniz. Elektrik kesintisi sırasında güç kaybının önlenmesini sağlayan sistemler de opsiyonel olarak karşılanır. Hisar otomatik kepenkler sessiz çalışan son model sistemleri sayesinde konforlu bir kullanım sunar.

Adana Otomatik Kepenk Fiyatları (Elektrikli Kepenk Fiyatları, Otomatik Daraba Fiyatları)

Otomatik kepenk sistemleri fiyatları;

  • Kullanılacak malzemeye,
  • Mekanın kapı giriş ölçülerine (en-boy oranı),
  • Otomatik kepenk et kalınlığı ve palet genişliklerine bağlı değişen ölçülere,
  • Eklenecek donanımlara (uzaktan kumanda, şalter, buton vb.) göre değişir.

Çelik kepenk, alüminyum kepenk, kumandalı kepenk fiyatları için Adana Hisar Otomatik Kapı & Kepenk Sistemleri uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz yerinde keşif yapıp ölçüleri aldıktan sonra fiyat teklifini size iletir. Ücretsiz montaj hizmetinden sonra servis ve bakım hizmetleri Hisar Otomatik Kapı & Kepenk Sistemleri tarafından yapılır.

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçebilir, Hisar otomatik kepenk metrekare fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Adana ve Çevre İllerdeki Diğer Hizmetlerimiz

Adana ve civar illerinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler.

Hisar Otomatik Kapı Adana

İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Hisar Otomatik Endüstriyel Kapı

Toz ve ısı yalıtımı sağlar, fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Bahçe Kapısı

Eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

celik-kepenk-6

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edilebilir.

Sundurma

Özellikle park alanlarında ve iş merkezi önlerinde tercih edilen hafif, pratik çözüm.

Kollu Bariyer Adana

Araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak için etkili çözüm.

Çelik Kepenk Adana

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Adana

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizden bazıları.

Mutlu Müşteriler

4.8/5

En kaliteli malzemeler, özverili işçilik, uygun fiyatlar ve yüksek memnuniyet. 

"İşyerim artık çok güvenli teşekkür ederim Hisar otomatik daraba, Teşekkür ederim Akın bey, Tavsiye ederim."
Cahit Bulut
Adana
"Araba garaj kapımı ve pencere panjurlarımı yaptırdım, kullanılan malzemedeki kalite ve yapılan işçilik için teşekkür ediyorum.Bu tür işler yaptıracak arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum."
Birol Atıcı
Adana

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapsın.
Mesaj Gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara