Adana Otomatik Panjur - Hisar Otomatik Kapı & Kepenk Sistemleri

Adana Otomatik Panjur

Adana ve Türkiye çapında yüzlerce evde Hisar otomatik panjur sistemleri  kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza materyal kalitesi ve ustalıkla en uygun çözümü üretebilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin!

Otomatik Panjur Adana (Panjur Kepenk)

Motorlu panjur olarak da bilinen otomatik panjur sistemleri Hisar Otomatik Kapı güvencesiyle yüzlerce evin güvenliğini sağlıyor. Güvenlik, hijyen ve estetik bir görünüm için modern evlerin olmazsa olmazı otomatik panjur sistemlerini istenen ölçü ve renklerde üretiyoruz. Adana otomatik panjur fiyatları ve diğer ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Motorlu, Elektronik, Otomatik Panjur Sistemleri Hakkında

Motorlu panjuru, dükkanlara takılan otomatik kepenklerin evler için üretilmiş versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Kumanda ya da butonla komut alan otomatik panjur modelleri çok basit bir müdahale ile açılıp kapanabilir. Akıllı ev sistemleri ile entegre olan donanımları ile de çağdaş yaşam standartlarına uygun, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren etkiye sahiptir.

Adana Otomatik Panjur Uygulamalarımız

Adana ve çevre illerdeki otomatik panjur kepenk uygulamalarımızdan bazılarını inceleyin, size özel üreteceğimiz modeller için bizimle iletişime geçin.

Motorlu Panjur - Otomatik Panjur Sistemlerinin Avantajları

Güvenlik

Elbette ilk öncelik, hırsızlığa karşı korunmadır. Eskiden daha çok binaların alt katındaki daireler otomatik panjur taktırsa da günümüzde üst katlardaki daireler için de panjur, en önemli güvenlik sistemlerinin başında geliyor. Hırsızlar için son derece caydırıcı olan otomatik panjur modelleri, dayanıklı malzemelerden üretildiği için kesilmeleri, dışarıdan zorlama ile açılmaları söz konusu olamıyor. Emniyet askısı aracılığı ile panjurun darbe ya da zorlama ile dış mekandan açılması da engellenebiliyor. Panjur çıtaları alüminyum ya da PVC olacak şekilde tercih edilebiliyor. 

Müstakil evler ve dönemsel olarak bulunan yazlıklarda da panjur sistemleri güvenlik önlemi olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Motorlu panjurların engel algılama özelliği de bulunuyor. Bu özellik isteğe bağlı olarak üretim ve montaj aşamasında dahil edilebiliyor. Böylece açılma ya da kapanmaya engel olacak, sıkışma yaratacak cisim olması halinde panjurun motoru otomatik olarak duruyor ve kaza riski önlenmiş oluyor. Algılama sistemi sayesinde motorunu durduran panjurun da zarar görmesi engellenebiliyor. Sert iklim koşulları sebebi ile don oluşması halinde panjur çıtaları otomatik olarak duruyor. Böylece don etkisi ile panjurun açılma, kapanma işlemi esnasında zarar görmesi engelleniyor.

Yalıtım ve Hijyen

Azami ölçüde sızdırmazlık özelliğine sahip otomatik panjur modelleri kışın soğuk havalardan, yazın sıcaklardan korunmak için de etkili. Kış mevsimlerinde gün batımı ile panjurun kapalı konuma getirilmesi halinde soğuyan havaya karşı kısmi izolasyon sağlayabiliyorsunuz. Böylece ısı tasarrufu anlamında panjur etkisinden yararlanabiliyorsunuz. Aynı tasarruf yaz aylarında klima ile serinlemeyi tercih eden konutlar için de geçerli. Güneşin konutunuzu ziyaret ettiği saatlerde panjuru kapatarak ısı yalıtımı yapabiliyor ve klima giderinden tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Özellikle Adana’da panjur sistemlerinin çok tercih edilmesinin önemli bir nedeni de panjurun yalıtım sağlama gücüdür.  

Özellikle balkon panjurları ise temizliğin sağlanmasında son derece etkili.

Estetik ve Modern Görünüm

Hisar otomatik panjur renkleri geniş skalada seçenek sunuyor. Minimal ve modern tasarımları ile evlerin görünümüne estetik bir hava katan otomatik panjur kepenkler şıklık sağlıyor.

Akıllı Ev Sistemleri ile Entegrasyon

Motorlu panjurlar (panjur kapılar) akıllı ev sistemleri için de uyumlu. Arzu edilmesi halinde belirli saatlerde otomatik açılıp kapanması için programlanabiliyor. Böylelikle evde olduğunuz ya da olmadığınıza dair dilediğiniz izlenimi yaratabiliyorsunuz. 

Arıza Tamiri & Bakım

Arıza tamiri ve bakım işlemlerinizde teknik destek için bizimle iletişime geçin

Keşif Ekibi

Keşif ekibimiz sizin için çalışma yapılacak alana gelerek ihtiyaç duyulan ürün standartlarını belirlesin.

Özel Fiyatlar

Talebinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün imalatı için özel fiyatlar!

Otomatik Panjur Fiyatları Adana (Panjur Kepenk Fiyatları, Panjur Kapı Fiyatları)

Hisar otomatik (motorlu) panjur fiyatları ölçüye, renge, ek donanımlara ve malzemeye göre değişiyor. Fiyatlar metrekare cinsinden belirleniyor. Kapı panjuru, çift panjur, kumandalı panjur, renkli panjur gibi istediğiniz tipte panjuru üretiyor, ücretsiz montaj ve bakım hizmetimiz ile takip ediyoruz.

Otomatik panjur fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hizmetlerimiz

Adana ve Türkiye çapında ihtiyaçlarınıza özel çözümler.

Hisar Otomatik Kapı Adana

İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Hisar Otomatik Endüstriyel Kapı

Toz ve ısı yalıtımı sağlar, fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Bahçe Kapısı

Eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

celik-kepenk-6

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edilebilir.

Sundurma

Özellikle park alanlarında ve iş merkezi önlerinde tercih edilen hafif, pratik çözüm.

Kollu Bariyer Adana

Araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak için etkili çözüm.

Çelik Kepenk Adana

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Adana

Hızlı PVC Kapıların rahat ve güvenli kullanımından yararlanın.

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizden bazıları.

Mutlu Müşteriler

4.8/5

En kaliteli malzemeler, özverili işçilik, uygun fiyatlar ve yüksek memnuniyet. 

"İşyerim artık çok güvenli teşekkür ederim Hisar otomatik daraba, Teşekkür ederim Akın bey, Tavsiye ederim."
Cahit Bulut
Adana
"Araba garaj kapımı ve pencere panjurlarımı yaptırdım, kullanılan malzemedeki kalite ve yapılan işçilik için teşekkür ediyorum.Bu tür işler yaptıracak arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum."
Birol Atıcı
Adana

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapsın.
Mesaj Gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara