Panjur

Adana ve çevre illerde yüzlerce evde Hisar Panjur sistemleri  kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza materyal kalitesi ve ustalıkla en uygun çözümü üretebilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin!

Adana Panjur

Panjur, konut ve apartmanlarda ısı yalıtımı için tercih edilmektedir. Ancak panjurun sağladığı avantajlar ısı yalıtımı ile kısıtlı kalmıyor. Isı ile beraber ses yalıtımı anlamında da panjur sistemlerinin önemli etkisi olduğu biliniyor. Panjur montajının bir diğer avantajı ise ışığı tamamen kesme özelliğine sahip olmasıdır. Özellikle müstakil evlerde panjurun güven verdiği de bir gerçek. Emniyet askısı aracılığı ile panjurun darbe ya da zorlama ile dış mekandan açılması da engellenebiliyor. Panjur çıtaları alüminyum ya da pvc olacak şekilde tercih edilebilmektedir. Panjurlar manuel çalışma ya da motorlu çalışma özelliklerine sahip oluyor. Günümüzde panjur seçimi çoğunlukla hem güvenlik hem de kolaylık sağlaması adına motorlu üretimlerden yana yapılıyor. Otomatik panjur sistemlerinin kaliteli ve ihtiyaca uygun üretimini sizin için yapıyoruz.

Motorlu Panjur Sistemleri Hakkında

Motorlu panjur sistemleri kumanda ile ya da buton ile komut alıyor. Böylece güç sarf etmeye gerek kalmaksızın panjur kapatılıp açılabiliyor. Motorlu panjurların engel algılama özelliği de bulunuyor. Bu özellik isteğe bağlı olarak üretim ve montaj aşamasında dahil edilebiliyor. Böylece açılma ya da kapanmaya engel olacak, sıkışma yaratacak cisim olması halinde panjurun motoru otomatik olarak duruyor ve kaza riski önlenmiş oluyor. Algılama sistemi sayesinde motorunu durduran panjurun da zarar görmesi engellenebiliyor. Sert iklim koşulları sebebi ile don oluşması halinde panjur çıtaları otomatik olarak durmaktadır. Böylece don etkisi ile panjurun açılma, kapanma işlemi esnasında zarar görmesi engellenebilir. Özellikle müstakil evler ve konutlarda dışarından zorlama ile panjurun açılması engellenebilmektedir. Böylece panjuru yalnızca ses, ısı ve ışık yalıtımı bazında kullanmamış bir nevi güvenlik önlemi olarak da uygulamış olabilirsiniz.

Panjur programları akıllı ev sistemleri için de uyumludur. Arzu edilmesi halinde belirli saatlerde otomatik açılıp kapanması için programlanabilmektedir. Böylelikle evde olduğunuz ya da olmadığınıza dair dilediğiniz izlenimi yaratabilirsiniz. Panjur sisteminin bir diğer avantajı ise kış mevsimlerinde gün batımı ile panjurun kapalı konuma getirilmesi halinde soğuyan havaya karşı kısmi izolasyon sağlamasıdır. Böylece ısı tasarrufu anlamında da panjur etkisinden yararlanabilirsiniz. Aynı tasarruf yaz aylarında klima ile serinlemeyi tercih eden konutlar için de geçerlidir. Güneşin konutunuzu ziyaret ettiği saatlerde panjuru kapatarak ısı yalıtımı yapabilir ve klima giderinden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Arıza Tamiri & Bakım

Arıza tamiri ve bakım işlemlerinizde teknik destek için bizimle iletişime geçin

Keşif Ekibi

Keşif ekibimiz sizin için çalışma yapılacak alana gelerek ihtiyaç duyulan ürün standartlarını belirlesin.

Özel Fiyatlar

Talebinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün imalatı için özel fiyatlar!

Hizmetlerimiz

Adana ve civar illerinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler.

Fotosel Kapı

İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Endüstriyel Kapı 2

Toz ve ısı yalıtımı sağlar, fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Bahçe Kapısı

Eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

aluminyum-kepenk-6

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edilebilir.

Sundurma

Özellikle park alanlarında ve iş merkezi önlerinde tercih edilen hafif, pratik çözüm.

Kollu Bariyer

Araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak için etkili çözüm.

Galvaniz Kepenk

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizden bazıları.

Mutlu Müşteriler

4.8/5

En kaliteli malzemeler, özverili işçilik, uygun fiyatlar ve yüksek memnuniyet. 

"İşyerim artık çok güvenli teşekkür ederim Hisar otomatik daraba, Teşekkür ederim Akın bey, Tavsiye ederim."
Cahit Bulut
Adana
"Araba garaj kapımı ve pencere panjurlarımı yaptırdım, kullanılan malzemedeki kalite ve yapılan işçilik için teşekkür ediyorum.Bu tür işler yaptıracak arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum."
Birol Atıcı
Adana

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapsın.