Kollu Bariyer

Adana ve çevre illerde yüzlerce ev ve fabrikada Hisar Kollu Bariyer  sistemleri  kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza materyal kalitesi ve ustalıkla en uygun çözümü üretebilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin!

Adana Kollu Bariyer

Kollu Bariyer sistemleri araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak amacıyla tercih edilmektedir.

Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan ya da araçların kontrollü geçirilmek zorunda olduğu yerlerde kullanılır. Kumanda ile kontrol mümkün olduğu gibi otomatik tanıma sistemleri ile entegre bir güvenlik önlemi almak mümkün olacaktır.

Kalabalık sitelerde, otopark ya da ücretli giriş – çıkış olan alanlarda da kollu bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Böylelikle kontrollü geçiş sağlanmakta hem güvenlik hem de zamanda tasarruf söz konusu olmaktadır.

Gün içerisinde yoğun kullanıma dayanıklı, şartname özelliklerini taşıyan, hızlı ve size uygun tercihler yapmak için bize ulaşabilirsiniz:

Kollu Bariyer Modelleri

Kollu Bariyer Kullanım Alanları

Apartman otopark girişleri, AVM, havaalanı girişleri gibi gün içerisinde yoğun araç trafiğinin yaşandığı yerlerde daha hızlı tepki veren ve dış etkenlere karşı daha dayanıklı kollu bariyerler ile giriş çıkış kontrollerine pratik çözümler getirebilirsiniz. Açılış hızı konusunda, kollu bariyerlerin fotosel hassasiyeti ve otomatik özelliklerine (kart okuma, otomatik geçiş, kumanda, plaka okuma gibi) dikkat edilmesi gereklidir.

Kollu bariyerlerin teknik özellikleri incelenirken dikkat edilmesi gereken nerede ve hangi amaçla kullanılacağıdır. Dış mekanda, açıkta olacak bir bariyerin sahip olması gereken özellik paslanmaz ve her türlü hava şartına uygun olmasıdır.

Arıza Tamiri & Bakım

Arıza tamiri ve bakım işlemlerinizde teknik destek için bizimle iletişime geçin

Keşif Ekibi

Keşif ekibimiz sizin için çalışma yapılacak alana gelerek ihtiyaç duyulan ürün standartlarını belirlesin.

Özel Fiyatlar

Talebinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün imalatı için özel fiyatlar!

Kollu Bariyer Hakkında

Entegre olarak otomatik diğer sistemlere birlikte çalışacak uygulamalar yaratılabilir. Kamu alanlarına giriş, güvenliğin elzem olduğu bina girişleri, otoparklarda geçiş sistemleri, üyelik ve plaka tanıma sistemleri ile birlikte kullanmak mümkün olmaktadır.

Kollu bariyer teknik özellikleri hem kullanan işletme ya da kurum hem de bariyerlerden geçiş sağlayan araç ve kişiler için oldukça önemlidir. Teknik özellikler şartnameye uygun olmalı. Doğabilecek tehlikeler önceden gözetilerek yüksek güvenlikli kollu bariyer sistemleri tercih edilmelidir.

Kollu bariyerler salt olarak güvenliği değil, ürün kaliteleri ile iş yerinize ya da konutunuza şıklığı da kazandırmalıdır. Bu bağlamda firmamıza ait sistemler estetik bir görünüme sahiptir. Tüm güvenlik detaylarını gözetmekle birlikte şıklık da önceliklerimiz arasındadır.

Hava şartlarından etkilenmeyen, paslanmaz ve uzun ömürlü ürün kalitesi ile uygun maliyetlere, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz. Araç geçişini algılayan fotosel kalitesi ile olası kazaların önüne geçilir. İstenmeyen olayların yaşanmaması için gerekli otomatik tanıma, geçiş ve algılama özellikleri tam olmalıdır.

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizden bazıları.

Hizmetlerimiz

Adana ve civar illerinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler.

Fotosel Kapı

İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Endüstriyel Kapı 2

Toz ve ısı yalıtımı sağlar, fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Bahçe Kapısı

Eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

aluminyum-kepenk-6

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edilebilir.

Sundurma

Özellikle park alanlarında ve iş merkezi önlerinde tercih edilen hafif, pratik çözüm.

Kollu Bariyer

Araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak için etkili çözüm.

Galvaniz Kepenk

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Mutlu Müşteriler

4.8/5

En kaliteli malzemeler, özverili işçilik, uygun fiyatlar ve yüksek memnuniyet. 

"İşyerim artık çok güvenli teşekkür ederim Hisar otomatik daraba, Teşekkür ederim Akın bey, Tavsiye ederim."
Cahit Bulut
Adana
"Araba garaj kapımı ve pencere panjurlarımı yaptırdım, kullanılan malzemedeki kalite ve yapılan işçilik için teşekkür ediyorum.Bu tür işler yaptıracak arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum."
Birol Atıcı
Adana

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapsın.