TurkCoder.TK
» Kollu Bariyer
0 (322) 429 33 34

Sosyal Medyada Biz}

Kollu Bariyer

Kollu Bariyer sistemleri araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak amacıyla tercih edilmektedir.

Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan ya da araçların kontrollü geçirilmek zorunda olduğu yerlerde kullanılır. Kumanda ile kontrol mümkün olduğu gibi otomatik tanıma sistemleri ile entegre bir güvenlik önlemi almak mümkün olacaktır.

Kalabalık sitelerde, otopark ya da ücretli giriş – çıkış olan alanlarda da kollu bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Böylelikle kontrollü geçiş sağlanmakta hem güvenlik hem de zamanda tasarruf söz konusu olmaktadır.

Gün içerisinde yoğun kullanıma dayanıklı, şartname özelliklerini taşıyan, hızlı ve size uygun tercihler yapmak için bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

Adres: Yeşiloba Mahallesi, 46257 Sk Yetsan Sanayi Sitesi No:3/AD, Seyhan/Adana

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Kollu Bariyerler Hakkında

Entegre olarak otomatik diğer sistemlere birlikte çalışacak uygulamalar yaratılabilir. Kamu alanlarına giriş, güvenliğin elzem olduğu bina girişleri, otoparklarda geçiş sistemleri, üyelik ve plaka tanıma sistemleri ile birlikte kullanmak mümkün olmaktadır.

Kollu bariyer teknik özellikleri hem kullanan işletme ya da kurum hem de bariyerlerden geçiş sağlayan araç ve kişiler için oldukça önemlidir. Teknik özellikler şartnameye uygun olmalı. Doğabilecek tehlikeler önceden gözetilerek yüksek güvenlikli kollu bariyer sistemleri tercih edilmelidir.

Kollu bariyerler salt olarak güvenliği değil, ürün kaliteleri ile iş yerinize ya da konutunuza şıklığı da kazandırmalıdır. Bu bağlamda firmamıza ait sistemler estetik bir görünüme sahiptir. Tüm güvenlik detaylarını gözetmekle birlikte şıklık da önceliklerimiz arasındadır.

Hava şartlarından etkilenmeyen, paslanmaz ve uzun ömürlü ürün kalitesi ile uygun maliyetlere, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz. Araç geçişini algılayan fotosel kalitesi ile olası kazaların önüne geçilir. İstenmeyen olayların yaşanmaması için gerekli otomatik tanıma, geçiş ve algılama özellikleri tam olmalıdır.

Apartman otopark girişleri, AVM, havaalanı girişleri gibi gün içerisinde yoğun araç trafiğinin yaşandığı yerlerde daha hızlı tepki veren ve dış etkenlere karşı daha dayanıklı kollu bariyerler ile giriş çıkış kontrollerine pratik çözümler getirebilirsiniz. Açılış hızı konusunda, kollu bariyerlerin fotosel hassasiyeti ve otomatik özelliklerine (kart okuma, otomatik geçiş, kumanda, plaka okuma gibi) dikkat edilmesi gereklidir.

Kollu bariyerlerin teknik özellikleri incelenirken dikkat edilmesi gereken nerede ve hangi amaçla kullanılacağıdır. Dış mekanda, açıkta olacak bir bariyerin sahip olması gereken özellik paslanmaz ve her türlü hava şartına uygun olmasıdır.