Adana Kollu Bariyer (Otomatik Bariyer) - Hisar Otomatik Kapı & Kepenk

Adana Kollu Bariyer
(Otomatik Bariyer)

Adana ve çevre illerde yüzlerce ev ve fabrikada Hisar Kollu Bariyer sistemleri  kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza materyal kalitesi ve ustalıkla en uygun çözümü üretebilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin!

Adana Kollu Bariyer

BFT bariyer sistemlerinin yetkili bayisi Hisar, kollu bariyer (otomatik bariyer) çözümleri ile Adana ve çevre illerde hizmet veriyor. Otopark bariyeri, fabrika, AVM, toplu konut, hastane, havaalanı gibi farklı alanlar için ürettiğimiz otomatik bariyer sistemleri hakkında bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin.

Kollu Bariyer (Otomatik Bariyer) Nedir?

Zemin üstü bariyer sistemleri arasında yer alan kollu bariyer, araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak amacıyla tercih edilmektedir. Mekanizma, elektrik motorlu kol sisteminin bağlı olduğu yazılımın kollu bariyer sistemi içinde bulunan mikroçipe komut göndermesi ile çalışır.

Kollu Bariyerlerin Kullanım Alanları

 • Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan ya da araçların kontrollü geçirilmek zorunda olduğu yerlerde kullanılır.
 • Kalabalık siteler, otopark girişleri, ücretli giriş – çıkış olan alanlar, AVM gibi ziyaretçi yoğunluğu fazla olan yerler, havaalanı gişeleri, hastane ve köprü girişleri, kısacası otomatik otopark sistemlerine ihtiyaç olan her yerde kullanılır. 

Kollu Bariyer Modelleri

Kollu Bariyerlerin Avantajları

Güvenlik

 • Araç giriş-çıkışının kontrol edilmesi, kollu bariyerler sayesinde pratik bir şekilde gerçekleşir. Daha çok otopark bariyeri olarak kullanılan sistem sayesinde kaç aracın giriş-çıkış yaptığı da kolayca hesaplanır. 
 • Hisar kollu bariyerlerdeki emniyet fotoselleri araç veya insan yaklaştığında bariyer kolunun havada kalmasını sağlar, geçiş tamamlandıktan sonra otomatik olarak aşağıya iner. Bu sayede kaza riski ortadan kaldırılmış olur. 
 • Apartmanlarda ya da sitelerde kullanılan kişisel otopark bariyerlerindeki algoritma sayesinde ise hangi dairenin kaç araçlık yeri olduğu hesaplanmış olur.

Hız

 • Apartman otopark girişleri, AVM, havaalanı girişleri gibi gün içerisinde yoğun araç trafiğinin yaşandığı yerlerde daha hızlı tepki veren ve dış etkenlere karşı daha dayanıklı olan kollu bariyerlerle giriş-çıkış kontrollerine pratik çözümler getirebilirsiniz.
 • Açılış hızı konusunda, kollu bariyerlerin fotosel hassasiyeti ve otomatik özelliklerine (kart okuma, otomatik geçiş, kumanda, plaka okuma gibi) dikkat edilmesi gerekir.

Uzaktan kumanda ve tüm geçiş sistemleri ile entegrasyon

 • Hisar kollu bariyer sistemleri entegre olarak otomatik diğer sistemlere birlikte çalışacak şekilde programlanır. Kamu alanlarına giriş, güvenliğin elzem olduğu bina girişleri, otoparklarda geçiş sistemleri, üyelik ve plaka tanıma sistemleri ile birlikte kullanmak mümkün olmaktadır. Uzaktan kumanda, buton kontrolü, bilgisayardan yönetim, kart okuyucu elektronikleri (Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS) ve tüm geçiş kontrol sistemleri ile denetlenebilir. 
 • Bariyer kumandası ile uzaktan, pratik bir şekilde otomatik bariyer sisteminin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Uzaktan kumandayı istediğiniz sayıda çoğaltabiliriz.
 • Kişisel alanlarda tercih edilen cep telefonu ile bariyer açma özelliği, otomatik kollu bariyer sistemlerimize entegre edilebilir.

Dayanıklılık

Dış mekanda, açıkta olacak bir bariyerin sahip olması gereken özellik, paslanmaz ve her türlü hava şartına uygun olmasıdır. Hava şartlarından etkilenmeyen, paslanmaz ve uzun ömürlü ürün kalitesi ile uygun maliyetlere, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Firmanıza Uygun Şık ve Estetik Çözümler

Kollu bariyerler salt olarak güvenliği değil, ürün kaliteleri ile iş yerinize ya da konutunuza şıklığı da kazandırmalıdır. Bu bağlamda firmamıza ait sistemler estetik bir görünüme sahiptir. Tüm güvenlik detaylarını gözetmekle birlikte şıklık da önceliklerimiz arasındadır. Marka kimliğinize uygun kasa ve kol rengi seçeneklerimiz arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Manuel Kullanım İmkanı

Elektrik kesintilerinde kollu bariyeri manuel açma-kapama aparatını kullanarak çalıştırabilir, araç trafiğinin oluşmasını engelleyebilirsiniz.

BFT Kollu Bariyer Çeşitlerimiz

Kollu bariyer çeşitlerinin hangisinin size uygun olduğuna karar verirken dikkat edilmesi gereken önemli bir kriter kullanım sıklığıdır. Otopark kapısı gibi günde yüzlerce defa açılıp kapanan bir alan için hızlı bir kollu bariyer sistemine ihtiyacınız vardır. BFT bariyer sistemleri ile üretim yapan ekibimizin yerinde keşif gerçekleştirebilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MOOVI

Maksimum 5 m geçiş mesafesine uygulanabilen, yarı yoğun kullanıma uygun, 4-8 saniye açılma-kapanma süresi olan 230V Ral: 7015 bariyerlerdir.

KOD ÜRÜN VOLTAJ MAX: KOL UZUNLUĞU
P940065 00002 MOOVI 60 230 V 4-5 metre

GIOTTO BT A

Maksimum 6 m geçiş mesafesine uygulanabilen, yoğun kullanımlı, 2,5-4 saniye açılma-kapanma süresi olan 24V Ral: 7015 bariyerlerdir.

KOD ÜRÜN VOLTAJ MAX: KOL UZUNLUĞU
P940081 00002 GIOTTO BT A 60S U 24 V 4-5-6 metre

MICHELANGELO BT A 80 U

Maksimum 8 m geçiş mesafesine uygulanabilen, yoğun kullanımlı, 8 saniye açılma-kapanma süresi olan 24V Ral: 7015 bariyerlerdir.

KOD ÜRÜN VOLTAJ MAX: KOL UZUNLUĞU
P940077 00002 MICHELANGELO BT A 80 U 24 V 8 metre

Arıza Tamiri & Bakım

Arıza tamiri ve bakım işlemlerinizde teknik destek için bizimle iletişime geçin

Keşif Ekibi

Keşif ekibimiz sizin için çalışma yapılacak alana gelerek ihtiyaç duyulan ürün standartlarını belirlesin.

Özel Fiyatlar

Talebinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün imalatı için özel fiyatlar!

Kollu Bariyer Fiyatları (Otomatik Bariyer Fiyatları)

Araç giriş-çıkışının yoğun olduğu otomatik bariyer fiyatı veya uzaktan kumandalı kişisel park bariyeri fiyatı aynı değildir. Otomatik bariyer fiyatları, kullanılacak bariyer motorunun teknik özelliklerine, güvenlik donanımlarına, kol uzunluğuna göre değişir. Gün içerisinde yoğun kullanıma dayanıklı, şartname özelliklerini taşıyan, hızlı ve size uygun kollu bariyer üretimi için bizimle iletişime geçin.

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizden bazıları.

Hizmetlerimiz

Adana ve civar illerinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler.

Hisar Otomatik Kapı Adana

İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Hisar Otomatik Endüstriyel Kapı

Toz ve ısı yalıtımı sağlar, fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Bahçe Kapısı

Eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

celik-kepenk-6

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edilebilir.

Sundurma

Özellikle park alanlarında ve iş merkezi önlerinde tercih edilen hafif, pratik çözüm.

Kollu Bariyer Adana

Araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak için etkili çözüm.

Çelik Kepenk Adana

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Adana

Güvenli ve hızlı çalışmak için Yüksek Hızlı PVC Kapıların fonksiyonel kullanımından yararlanın.

Mutlu Müşteriler

4.8/5

En kaliteli malzemeler, özverili işçilik, uygun fiyatlar ve yüksek memnuniyet. 

"İşyerim artık çok güvenli teşekkür ederim Hisar otomatik daraba, Teşekkür ederim Akın bey, Tavsiye ederim."
Cahit Bulut
Adana
"Araba garaj kapımı ve pencere panjurlarımı yaptırdım, kullanılan malzemedeki kalite ve yapılan işçilik için teşekkür ediyorum.Bu tür işler yaptıracak arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum."
Birol Atıcı
Adana

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapsın.
Mesaj Gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara