TurkCoder.TK
» Otomatik Kapı (Fotoselli Kapı) Adana
0 (322) 429 33 34

Sosyal Medyada Biz}

Otomatik Kapı (Fotoselli Kapı) Adana

Otomatik sisteme entegre kapılar; iç – dış trafiğinin yoğun olduğu alanlarda insanların ve türlü araçların geçişini kolaylaştırdığı için tercih edilir. Otomatik sistem bir kapı olmadan bir alışveriş merkezinin giriş kapısını düşünün. Oldukça kalabalık bir görüntü değil mi?

Geçişleri kolaylaştırmak ve kontrol altında tutmak için en genel tabiri ile “otomatik kapı sistemleri” kullanılır. İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz:

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

Adres: Yeşiloba Mahallesi, 46257 Sk Yetsan Sanayi Sitesi No:3/AD, Seyhan/Adana

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Otomatik Kapı Sistemlerinin Avantajları

Otomatik sistemlerin bir diğer artısı ise hava olaylarına (rüzgar, kar, yağmur ya da aşırı sıcak) ve dış etkenlere karşı dayanıklı ve kullanışlı olmasıdır.

Herhangi bir temasa, itmeye ya da güç uygulamaya gerek kalmadan, fotoselli entegre yapı sayesinde hareket algılayarak, şifreli, kart ile veya avuçiçi algılamasıyla otomatik kapı açılır.

Fotoselli sistemler bu bağlamda en çok tercih edilen otomatik kapı sistemleridir. Bunun sebebi ise fotoselli ve harekete duyarlı sistemlerin; ışık ile etkileşime giren radarları ile otomatik olarak çalışmalarıdır.

Otomatik fotoselli kapı özellikle anlık ve günlük giriş-çıkış sayısı fazla olan alanlarda tercih edilir. İş merkezleri, cafe-bar ve restoranlar, AVM, hastane ve daha birçok alanda kullanılır.

Sadece geçiş kolaylığı sağlamak amacı ile değil dış etkenlerin (ışık, ses, bakteri) en aza indirilmeye çalışılan alanlarda da sıkılıkla fotosel kapı tercih edilmektedir. Söz gelimi üretim yapan bir pastane, albüm çalışmalarının kayıt edildiği stüdyo ya da yüksek düzeyde hijyenik olması gereken ameliyathanelerde de fotoselli sisteme sahip kapılar tercih edilmektedir.