Küçük İşletmeler için alüminyum kepenk neden gerekli?

Küçük İşletmeler için alüminyum kepenk neden gerekli?

Alüminyum kepenk gerek estetik görseli ile gerekse güvenlik sebebi ile pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir. Özellikle küçük işletmelerde alarm sistemi olmaması hatta olsa dahi alarm sistemi öncesindeki ilk önlem olarak kullanılmaktadır. Alüminyum kepenk, işletmenin vizyonuna ve dekoruna uyum sağlayacak renkler ve ölçülerde üretilebilmektedir. Dilediğiniz renklerle işletmenizin imajını yansıtabilir, görseline estetik katabilirsiniz. Alüminyum kepenkler üretim aşamasında vitrinin zarar görmemesi için özel işlemlerden geçirilmektedir.

Nerelerde kullanılır?

Alüminyum kepenkler, kar, yağmur, dolu, güneş ışınlarının olumsuz etkileri gibi sert iklim koşullarına dayanıklı alüminyum sacın preslenmesi ile imal edilmektedir. Alüminyum kepenk uzun süreli dayanıklılık özelliğine sahip olduğu gibi vitrini ve mağazanın camlarını da dış etkenlere karşı koruma altına almaktadır. İşletme, mağaza ya da depoda kullanılan alüminyum kepenk ile hırsız ve kötü niyetli kişilere karşı iş yerinizi ya da konutunuzu koruma altına alabilirsiniz. Alüminyum kepenkler eski tip kepenkler gibi ekstra kuvvet uygulamanıza gerek olmaksızın rahatlıkla kullanabileceğiniz sistemde üretilmektedir. Kumanda ile komut verme özelliği ile yorulmadan kepenkleri açıp kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alüminyum kepenkler kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz alüminyum kepenk dilerseniz poliüretan alüminyum kepenkleri tercih edebilirsiniz. Poliüretan alüminyum kepenk tercih edilmesi halinde ısı ve ses yalıtımı da gerçekleştirilmiş olmaktadır. Poliüretan alüminyum kepenkler özellikle kış mevsiminde geceleri işletmenin kapanması ile beraber dışarıdan giren soğuk havayı izole etmekte, ortam ısısını korumaya yönelik üretilmektedir. Söz konusu izolasyon ses düzeyi için de geçerlidir. İşletmenin nemli, rutubetli, krozyon etkisi yaratabilecek deniz kenarı gibi bir alanda olması halinde de alüminyum ve poliüretan alüminyum kepenkleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üretim aşamasında tüm olumsuz iklim ve coğrafi etkenler düşünülerek ihtiyaca yönelik kepenk üretimi gerçekleştirilmekte, böylece uzun süreli kullanım garantisi sunulmaktadır.

Küçük işletmeler için alüminyum kepenk işletmenin dış görünüşüne değer katmak, hırsızlık vakalarına karşı koruma sağlamak ve iklim koşullarına karşı vitrine muhafaza etmek adına son derece önemlidir. İşletmenize uygun renk ve tasarımda kepenklere sahip olmanız mümkün.

 Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımızla teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aluminyum-kepenk-1

 

Alüminyum Kepenk Uygulaması

Mesaj Gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara