Otomatik Kapı Adana - Hisar Otomatik Kapı & Kepenk Sistemleri

Otomatik (Fotoselli) Kapı Adana

Adana ve çevre illerde yüzlerce ev ve fabrikada Isodoor bayisi Hisar Otomatik Kapı (Fotoselli Kapı) sistemleri  kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza materyal kalitesi ve ustalıkla en uygun çözümü üretebilmemiz için şimdi bizimle iletişime geçin!

Adana Otomatik Kapı (Fotoselli Kapı)

Otomatik sisteme entegre kapılar; iç – dış trafiğinin yoğun olduğu alanlarda insanların ve türlü araçların geçişini kolaylaştırdığı için tercih edilir. Otomatik sistem bir kapı olmadan bir alışveriş merkezinin giriş kapısını düşünün. Oldukça kalabalık bir görüntü değil mi?

Geçişleri kolaylaştırmak ve kontrol altında tutmak için en genel tabiri ile “otomatik kapı sistemleri” kullanılır. İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır. İşletmelerde otomatik kapı kullanımı hakkında bilgi alın. 

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.  Isodoor bayisi Hisar Otomatik Kapı fiyatları için teklif alın.

Otomatik Kapı Nedir?

Otomatik Kapı Nedir?

 Sensörleri yardımıyla içeriden dışarı yada dışarıdan içeri hareket eden insan veya cisimleri algılayarak açılan ve geçiş tamamlandığı zaman kapanan sistemlere otomatik kapı denir.

Otomatik kapıların yaygın bir türü olan fotoselli kapılar AVM, hastane, mağaza ve büro girişlerinde kullanılır. 

Giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılır. Ortamları dış hava koşullarından korur temassız açılıp kapanma sebebiyle rahatlık sağlamaktadır.

Otomatik kapı

Hisar Otomatik Kapı Modelleri

Otomatik Kapı Sistemlerinin Avantajları

Otomatik sistemlerin bir diğer artısı ise hava olaylarına (rüzgar, kar, yağmur ya da aşırı sıcak) ve dış etkenlere karşı dayanıklı ve kullanışlı olmasıdır.

Herhangi bir temasa, itmeye ya da güç uygulamaya gerek kalmadan, fotoselli entegre yapı sayesinde hareket algılayarak, şifreli, kart ile veya avuçiçi algılamasıyla otomatik kapı açılır.

Otomatik Kapı Çeşitleri

Uzaktan kumanda ya da akıllı sistemlerle müdahele edebildiğiniz tüm kapılar bu sınıfa girer, amaca ve uygulanacak alana göre çeşitlilik gösterir. İş yerlerinde, fabrikalarda, bahçelerde, garajlarda ve konutlarda uygulanan otomatik kapıların özellikleri de farklıdır. Adana’da otomatik kapı denince ilk akla gelen firmalardan olan Hisar Otomatik Kapı & Kepenk Sistemleri, kalitesini kanıtlamış Isodoor marka ürünleri ile yüzlerce ev ve iş yerinde ürünleriyle yılların güvencesini kazanmıştır.

Otomatik kapı çeşitlerimizin hangisinin size uygun olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linklere tıklayabilir, otomatik kapı fiyatlarımız ve ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arıza Tamiri & Bakım

Arıza tamiri ve bakım işlemlerinizde teknik destek için bizimle iletişime geçin

Keşif Ekibi

Keşif ekibimiz sizin için çalışma yapılacak alana gelerek ihtiyaç duyulan ürün standartlarını belirlesin.

Özel Fiyatlar

Talebinize ve ihtiyacınıza en uygun ürün imalatı için özel fiyatlar!

Adana Otomatik Kapı Sistemleri

Fotoselli sistemler bu bağlamda en çok tercih edilen otomatik kapı sistemleridir. Bunun sebebi ise fotoselli ve harekete duyarlı sistemlerin; ışık ile etkileşime giren radarları ile otomatik olarak çalışmalarıdır.

Otomatik fotoselli kapı özellikle anlık ve günlük giriş-çıkış sayısı fazla olan alanlarda tercih edilir. İş merkezleri, cafe-bar ve restoranlar, AVM, hastane ve daha birçok alanda kullanılır.

Otomatik kapı kumandaları hayatımızı nasıl kolaylaştırır? 

Sadece geçiş kolaylığı sağlamak amacı ile değil dış etkenlerin (ışık, ses, bakteri) en aza indirilmeye çalışılan alanlarda da sıkılıkla fotosel kapı tercih edilmektedir. Söz gelimi üretim yapan bir pastane, albüm çalışmalarının kayıt edildiği stüdyo ya da yüksek düzeyde hijyenik olması gereken ameliyathanelerde de fotoselli sisteme sahip kapılar tercih edilmektedir.

Adana Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik kapı fiyatları Adana ve çevre illerde Hisar’ın en iyi fiyat-en iyi performans güvencesi ile belirlenir. Isodoor otomatik kapılarının Adana bayisi Hisar Otomatik Kapı fiyatları; uygulanacak alana, malzeme çeşidine, fonksiyonel donanıma göre farklılık gösterir. İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler ve yerinde keşif için bizimle iletişime geçin. Ücretsiz montaj ve bakım hizmetlerimizle birlikte Isodoor kalitesini en uygun fiyatla almanın ayrıcalığını yaşayın. 

Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizden bazıları.

Hizmetlerimiz

Adana ve civar illerinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler.

Hisar Otomatik Kapı Adana

İç – dış yoğunluğunda geçişi rahatlatması, zamandan tasarruf sağlamasının yanında güvenlik açısından da avantajlıdır.

Hisar Otomatik Endüstriyel Kapı

Toz ve ısı yalıtımı sağlar, fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde yaygın olarak kullanılır.

Bahçe Kapısı

Eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

celik-kepenk-6

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edilebilir.

Sundurma

Özellikle park alanlarında ve iş merkezi önlerinde tercih edilen hafif, pratik çözüm.

Kollu Bariyer Adana

Araç giriş ve çıkışını kontrol etmek, güvenli ve hızlı çözümler sunmak için etkili çözüm.

Çelik Kepenk Adana

Güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden.

Yüksek Hızlı PVC Kapı Adana

Hızlı PVC kapıların yüksek kullanılabilirliği ve flexibilitesinden yararlanın.

Mutlu Müşteriler

4.8/5

En kaliteli malzemeler, özverili işçilik, uygun fiyatlar ve yüksek memnuniyet. 

"İşyerim artık çok güvenli teşekkür ederim Hisar otomatik daraba, Teşekkür ederim Akın bey, Tavsiye ederim."
Cahit Bulut
Adana
"Araba garaj kapımı ve pencere panjurlarımı yaptırdım, kullanılan malzemedeki kalite ve yapılan işçilik için teşekkür ediyorum.Bu tür işler yaptıracak arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum."
Birol Atıcı
Adana

Ücretsiz Teklif Formu

Şimdi formu doldurun uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapsın.
Mesaj Gönder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara