TurkCoder.TK
» Otomatik Bahçe Kapıları (Yana Kayar & Sürgülü Kapılar)
0 (322) 429 33 34

Sosyal Medyada Biz}

Otomatik Bahçe Kapıları (Yana Kayar & Sürgülü Kapılar)

Dış dünyaya açılan kapınız, huzurunuza, evinize girişiniz, çocuklarınızın oynadığı bahçe…
Nasıl olsun isterdiniz?  İnsanların bir bahçe kapısından beklediği özellikler genellikle üç temele dayanıyor:

-Kullanışlılık
-Şıklık
-Güvenilirlik

Bu üç özelliğe sahip bahçe kapıları insanlar tarafından daha çok tercih edilirken, aynı zamanda daha uzun yıllar kullanılıyor. Öyle ki bazı evler bahçe kapıları ile tarif edilir. İşte artık eviniz veya işyeriniz için yıllar boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir bahçe kapınız olacak.

Şık tasarıma sahip; raylı, yana kayar, otomatik, ferforje, ikili parça kapı sistemlerini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Size uygun üretim  için telefon ya da mail üzerinden bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

Adres: Yeşiloba Mahallesi, 46257 Sk Yetsan Sanayi Sitesi No:3/AD, Seyhan/Adana

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Otomatik Bahçe Kapıları Hakkında

Uzak kumandalı ve kartlı geçiş sistemleri ile evinizin, iş yerinizin ya da işletmenizin güvenliğini sağlayabilir. Dışarıdan gelebilecek istenmeyen tehlikelere karşı korunmanın yanında çocuklarınızın (ya da mekan içerisinde kalması gereken şeylerin) güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Açılma sistemini arzu ettiğiniz ve alanınıza uygun şekilde seçebilir. Kullanım ihtiyacınıza uygun bahçe kapısına profesyonel çözümlerle sahip olabilirsiniz.

Yana kayar ya da yönlü (tek – çift) açılabilen bahçe kapı modelleri için evinizin konumu ve girişinin iyi hesaplanması gerekir. Uygulaması kolay ve çözüm odaklı sonuçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik kapı sistemleri ve bahçe kapısı motorları ile ilgili ayrıntılı analiz ile entegre çözümler üretmek mümkün olacaktır. Çünkü kapınız sizi her gün karşılayacak ve “hoş geldin” diyecek yapıya sahip olmalıdır. Analiz, teşhis ve uygulama sıralaması ile çalışmaların yapılması şık, kullanışlı ve güvenli bahçe kapıları ortaya çıkarılması için oldukça önemlidir.