TurkCoder.TK
» Garaj Kapıları
0 (322) 429 33 34

Sosyal Medyada Biz}

Garaj Kapıları

Garaj kapıları, villalar, siteler, toplu konutlar, müstakil evler ve apartmanlar için hem güvenlik hem de görsellik vadediyor. Garaj kapısı yalnızca otopark alanları kullanımı ile sınırlı kalmıyor. Atölyeler, depolar, stüdyolar, mal kabul bölümleri, endüstriyel çalışma yerleri gibi farklı alanlarda da kullanılıyor. Garaj kapılarının öncelikli kullanım alanları şüphesiz ki kapalı otoparklar oluyor. Kapalı otoparklar için üretilen garaj kapıları aracınızın hırsızlık durumlarına karşı güvenliğini sağlıyor. Kapalı otoparklara aracın park edilmesinin tek sebebi garaj kapısının sağladığı emniyet ile kısıtlı kalmıyor. İklim koşulları sebebi ile de aracı güvenli alana park etme ihtiyacı doğabiliyor. Karlı havalarda park esnasında ya da aracı hareket ettirirken kayma, çarpışma gibi durumlar engellenmiş oluyor. Bir diğer taraftan ise aracı kardan arındırmak durumunda kalmadan kolaylıkla harekete geçirme olanağı sunuyor. Yağmurlu havalarda da garaj kapınızı açarak kapalı otoparka aracınızı park etmeniz halinde aracın kirlenmesini önleyebilirsiniz.

Size en uygun üretimler için bizimle iletişime geçin:

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

Adres: Yeşiloba Mahallesi, 46257 Sk Yetsan Sanayi Sitesi No:3/AD, Seyhan/Adana

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Garaj Kapıları Hakkında

Yaz mevsimlerinde de kapalı otoparklar ve dolayısıyla garaj kapıları imdadınıza yetişiyor. Güneş ışınlarının etkisi ile ısınmış, dokunmaya çekindiğiniz bir direksiyonla karşılaşmanız engellenmiş oluyor. Garaj kapısı talep edilen ölçüler dahilinde üretilmekte ve kısa sürede montajı gerçekleştirilmektedir. Garaj kapıları uzun süreli kullanıma elverişli, iklim koşulları ve darbelere dayanıklı üretilmektedir. Garaj kapıları tercihe göre butonlu ya da kumandalı sistem ile çalışmaktadır. Konutlar için kumandalı sistem ile çalışan garaj kapıları tercih edilirken endüstriyel alanlarda ihtiyaca yönelik hem kumanda hem de butonlu kapılar kullanılabiliyor. Enerji kesintilerinde manuel kontrol ile açma kapama işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Doğal afet durumların da elektrik kesintisi gerçekleşmesi halinde manuel açma kapama fonksiyonu devreye giriyor.

Garaj Kapısı Modelleri

Garaj kapıları uygulama alanının elverişliliği ve estetik görseline uygun olacak şekilde farklı modellerde üretiliyor. Tavana doğru açılan garaj kapısı, yana doğru açılan garaj kapısı, yukarı kaldırılarak açılan garaj kapısı, stor garaj kapısı ve kanatlı garaj kapısı (90 derece açılan garaj kapısı) seçebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Garaj kapısı seçimi yaparak güvenlik önlemi alacağınız gibi konut ya da işletmenize estetik ve kaliteli bir görüntü de katmış olacaksınız.