TurkCoder.TK
» Çelik ve Alüminyum Kepenk / Daraba
0 (322) 429 33 34

Sosyal Medyada Biz}

Çelik ve Alüminyum Kepenk / Daraba

Alüminyum kepenk sistemleri işyerlerinizin ve konutlarınız güvenliği için kullanabileceğiniz en ekonomik, estetik ve modern çözümlerden biridir. İstediğiniz renk ve ölçülerde imal edilip şık duruşuyla yaşam alanlarınızı tamamlar. İstenilen boyutlara göre motor gücü belirlenir ve uygun olan motor kullanılır. Kullanılan motor sayesinde en sessiz halde çalışır.

 

Alüminyum Kepenk sistemleri dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edebilme özelliği ile sizi yormadan kolayca hareket sağlar. Tamamen alüminyumdan oluşması nedeniyle korozyon oluşumunu önler. Mukavemet (sağlamlık – direnç) yönünden ele alındığında ise, ekstrüzyon alüminyum olarak tabir edilen, içi boş profillerin bir alt gurubunu oluşturmaktadırlar.

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz:

Telefon: 0 (322) 429 33 34

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

Adres: Yeşiloba Mahallesi, 46257 Sk Yetsan Sanayi Sitesi No:3/AD, Seyhan/Adana

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Alüminyum Kepenkler, hafif hammadde yapısı, paslanmama özelliği, gürültüsüz çalışması ve genelde sistemle birlikte anılır hale gelen tüp motor sistemleri ile cazip avantajlar sunabilmektedir.

Renk seçenekleri; ekstrüzyon profiller için ral kodunda istenilen renk olabilmektedir.

Hırsızlığa Karşı Güvenliğinizi Artırır.

Konforlu kullanım ve rahat kullanım özelliği sunar.

Kar ve Yağmura Karşı Vitrinlerinizi Korur.

İhtiyaçlarınıza uygun en kaliteli üretim için iletişim adreslerimiz:

Telefon: 0 322 4293334

Adres: 46257 Sk M Blok No:9,  01210 Yeşiloba Mah. Adana Oto Sanayi/Seyhan/Adana

Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

ÇELİK GALVANİZ KEPENK

Otomatik kepenk sistemleri arasında güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden biri çelik galvaniz kepenk sistemleri olmuştur.

Güvenli ve şık çözümler

Dışarıdan mekan ya da işletmeye gelebilecek sert cisim, darbe gibi etkenlere karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Son dönemde artan toplumsal olaylar sonrasında olayların çok yaşandığı ve işlek sokak ve caddelerde yer alan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Artan toplumsal olaylar güvenlik önlemi gerekliliklerini maalesef arttırmaktadır. Galvaniz kepenkler bu bağlamda beklenilen güvenlik ve sağlamlığı sunmaktadır.

Çelik paletlerden üretilen otomatik galvaniz kepenk sistemleri “güvenlik” beklentisini karşılayacak en etkili koruma yöntemlerinden birisidir.

Çelik galvaniz kepenklerde sadece sağlamlık değil, şık görüntü ile estetiği yakalamak mümkündür. Hisar Otomatik Kapı’nın renk kataloğundan istenilen renk seçimi yapılabilir, pencereli ve penceresiz tasarımlarla güvenliğinizi sağlarken güzel bir görüntü de elde edebilirisiniz.

Elektrik kesintilerinde sistem motorunun çalışmaması durumunda, kepenklerinizi “manuel” olarak da kapatıp, açabilirsiniz.

Mekanın kapı giriş ölçülerine göre fiyatlar (en-boy oranı) değişmekte olup, istediğiniz özelliklere uygun çalışmalar sağlanmaktadır.

Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.